25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 13:56:54
M4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:18.71 - BUDOWLANI Szczecin Zielona Góra 2001-05-19
RP (U18) 3:12.05 POLSKA Kowno 2001-08-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 13:56:54
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-12 13:40 WYSTARTOWANO: 13:44:31
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 1 88 ŁUCZYŃSKI Dominik
KUCHCIŃSKI Szymon
LEWANDOWSKI Jan
GRĄBCZEWSKI Mateusz
WLKS Wrocław (DS) 3:23.19 0.180 SB 9 1
2 8 710 DROZDOWSKI Damian
KAROLEWSKI Marcin
ADAMCIO Cyprian
CHMIELARZ Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:23.90 0.352 SB 7 2
3 4 513 DUCHNOWSKI Igor
LIKWIARZ Dawid
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 3:24.20 0.157 SB #513 YC 6 3
4 3 794 SKOMSKI Marcin
SOBÓL Damian
TUSZYŃSKI Krystian
KOZACKI Jakub
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:24.34 0.220 SB #794 YC 5 4
5 2 433 GŁOWACKI Sambor
AUGUSTYNIAK Janusz
BABULA Maciej
STOKŁOSA Aleks
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:26.97 0.239 5 5
6 5 345 MAŁECKI Jakub
KARWOWSKI Krystian
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
MKS Bank BS Płońsk (MZ) 3:29.06 0.199 SB 5 6
7 6 12 KOROŚ Wojciech
RYMUT Konrad
JARZĘBECKI Mateusz
KONDERLA Jakub
KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3:30.26 0.121 SB 4 7
8 7 602 WOJNA Kacper
SIMIŃSKI Konrad
PIĄTEK Michał
PAPLICKI Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:36.79 0.178 4 8

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.10860681533813 s.