24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-29 13:43:45
M4x400
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:15  110 m pł M (PK)  [s]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Tyczka K  [F]
11:00  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok K  [F]
11:00  Dysk K (1)  [F]
11:00  Tyczka M  [F]
11:20  100 m pł K (76.2)  [el]
11:40  200 m K  [F]
11:55  200 m M  [F]
12:10  Trójskok M  [F]
12:10  800 m K  [F]
12:10  Dysk M (1.5)  [F]
12:20  800 m M  [F]
12:45  110 m pł M (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K (76.2)  [F]
13:20  4x400 m K  [s]
13:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:18.71 - BUDOWLANI Szczecin Zielona Góra 2001-05-19
RP (U18) 3:12.05 POLSKA Kowno 2001-08-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-29 13:43:45
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-29 13:30 WYSTARTOWANO: 13:37:27
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 103 ŚLAZIŃSKI Adam
PIASECKI Ryszard
TRZÓSŁO Adrian
KSEPKA Jędrzej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:23.24 0.232 SB 9 1
2 6 129 BRONISZEWSKI Kacper
ZUBEL Krystian
WĘCLEWSKI Dawid
URBANIAK Sebastian
LIUKS Kruszwica (KP) 3:24.40 0.167 SB 7 2
3 4 783 JAROSZEWSKI Bartosz
LEWALSKI Błażej
FAFIŃSKI Paweł
KOZŁOWSKI Piotr
LKS Lubawa (WN) 3:25.67 0.196 SB 6 3
4 9 80 KOGUT Andrzej
LEWANDOWSKI Jan
WIECZOREK Kacper
PAWEŁCZYK Maciej
WLKS Wrocław (DS) 3:26.71 0.172 SB 5 4
5 8 516 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
MNICH Patryk
KS Podlasie Białystok (PD) 3:26.75 0.224 SB 5 5
6 3 361 KORYCKI Jakub
MAŁECKI Adrian
KARWOWSKI Krystian
LISICKI Dominik
MKS Durasan Płońsk (MZ) 3:30.46 0.198 SB 5 6
7 2 245 MAŃKIEWICZ Kamil
RATMAN Filip
WRONA Oskar
RATAJCZYK Jakub
MLKS Agros Żary (LB) 3:38.74 0.169 4 7
7 DOBRAK Filip
KINCZEWSKI Filip
KUCHARCZYK Jan
SZPANOWSKI Kacper
BKS Bydgoszcz (KP) DNS 4 8

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.11936092376709 s.