53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 21:26:51
M4x100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 41.31 POLSKA Kowno 2001-08-04
RP (U18) 41.82 UKS ORKAN Środa Wlkp. Łódź 2013-07-27
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 21:26:51
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-29 19:10 WYSTARTOWANO: 19:12:15 DEKORACJA 20:00
  PhotoFinish
msc tor foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 GOSTOMCZYK Jan
DEPTA Szymon
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk (PM) 42.35 0.222 9 1
2 6 ROBOTNIKOWSKI Jakub
GRZĄKA Dawid
ZIMNIAK Kacper
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 42.58 0.205 7 2
3 4 PIETRAS Mateusz
ZAWLIK Jakub
BŁASZCZYK Jakub
SZCZĘSNY Michał
MKL Szczecin (ZP) 42.91 0.147 6 3
4 3 BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
SZYMAŃSKI Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 43.68 0.221 5 4
5 2 KONOPKA Dawid
MAKSYMIUK Piotr
PIETRASZKO Szymon
MŁYNARCZYK Mateusz
KS Podlasie Białystok (PD) 44.18 0.146 5 5
6 1 CZUBA Emanuel
BUDZIŃSKI Dominik
PAWŁOWSKI Jakub
ARTYM Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 45.29 0.156 5 6
7 MLECZKO Gabriel
SINGH Kewin
MYSIOREK Kacper
MAC Szymon
MLKS Agros Żary (LB) DQ 0.178 TR 24.7 4
8 FIBNER Jakub
KOMINEK Igor
MANICKI Patryk
KACZOR Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) DQ 0.184 TR 24.7 4
OOM 2019 (Poznań)
1 BKL Bełchatów 42.17
2 CWKS Resovia Rzeszów 42.48
3 WLKS Wrocław 42.83
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 AZS-AWFiS Gdańsk 42.50
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 42.66
3 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 42.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.154285 s. | Mem: 1.25 megabytes