24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-29 00:19:07
M4x100
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 41.31 POLSKA Kowno 2001-08-04
RP (U18) 41.82 UKS ORKAN Środa Wlkp. Łódź 2013-07-27
 
 Bieg 1  Bieg 2

Data aktualizacji: 2018-07-29 00:19:07
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-28 18:20 WYSTARTOWANO: 18:22:22
  PhotoFinish
msc tor foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 ŚLAZIŃSKI Adam
KSEPKA Jędrzej
BRODZIK Mikołaj
KASZYŃSKI Dawid
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 42.60 0.192 SB 9
2 6 WISZNIOWSKI Mateusz
POSŁUSZNY Piotr
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław (DS) 42.80 0.249 SB 7
3 4 GRAJEWSKI Tomasz
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
MISZKIEL Marcin
SL Salos Suwałki (PD) 43.08 0.177 SB 6
4 7 AJDACKI Gabriel
TOKARZ Bartosz
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie (MZ) 43.32 0.124 SB YC #404 5
5 9 PERKOWSKI Jakub
ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok (PD) 43.62 0.272 SB 5
6 3 GAŁAT Konrad
CISEK Kacper
DUDEK Miłosz
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin (LU) 43.88 0.119 =SB 5
8 BARTCZAK Jakub
SZELĄGOWSKI Igor
FRĄCKIEWICZ Natan
JAROSZ Bartosz
STS Pomerania Szczecinek (ZP) DNF 0.165 4
2 GÓRNY Mateusz
CHROSTA Filip
ŁUCKI Oskar
PATRZYK Adam
BKL Bełchatów (LD) DNS 4

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.17529797554016 s.