24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-27 12:53:03
M400pk
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-07-27 12:53:03
400 m M (PK) - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-27 12:50 WYSTARTOWANO: 12:50:13
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 5 781
FAFIŃSKI Paweł 01-09-03 LKS Lubawa (WN) 51.44 0.207 PB PK
2 8 518
PERKOWSKI Jakub 01-08-13 KS Podlasie Białystok (PD) 51.79 0.264 PB PK
3 6 784
LEWALSKI Błażej 01-03-31 LKS Lubawa (WN) 52.48 0.139 PB PK
4 4 68
KONDERLA Jakub 02-06-16 UKS Piast Bolków (DS) 52.79 0.111 PB PK
5 7 782
JAROSZEWSKI Bartosz 02-03-29 LKS Lubawa (WN) 53.00 0.119 PB PK
6 3 785
NIEDZIELA Mateusz 02-12-17 LKS Lubawa (WN) 56.78 0.115 PK

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.055137157440186 s.