53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 21:26:51
M400płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 52.00 WALOTKA Filip OSA Zgorzelec Lublin 1997-09-20
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 18:42:53
400 m pł M (83.8) - elim 1 Planowany START: 2021-07-28 12:42 WYSTARTOWANO: 12:42:28
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 8 269
RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 54.82 0.243 Q PB 2
2 6 191
FILAR Igor 2004-03-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 54.91 0.201 Q 3
3 4 626
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 55.89 0.140 q PB 8
4 3 494
ARTYM Jakub 2004-06-07 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 57.32 0.169 qB PB 13
5 5 520
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok (PD) 57.68 0.263 qB PB 14
6 1 433
BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 58.36 (357) 0.171 2 17
7 7 158
CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów (LU) 58.60 0.186 2 18
8 2 54
RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra (DS) 58.84 0.220 2 20
OOM 2019 (Poznań)
1 SOBURA-DURMA Jakub 02 KKL Kielce 53.30
2 MAZUR Krystian 02 UKS Kusy Warszawa 53.86
3 JOŃCZYK Maciej 02 RKS Łódź 53.99
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 WIECZOREK Miłosz 03 MLKS Echo Twardogóra 53.60
2 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 53.89
3 ZAZULA Remigiusz 03 MKS Agros Chełm 54.01
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.189692 s. | Mem: 1.25 megabytes