OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
M400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 44.84 ROBINSON Justin USA Albuquerque (USA) 2019-06-08
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 18:24:37
400 m M - elim 1 Planowany START: 2023-07-07 13:02 WYSTARTOWANO: 13:02:03
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 7 656 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 48.85 0.229 Q PB 1
2 5 442 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 49.02 0.148 Q PB 2
3 2 857 CHMIEL Szymon 2006-10-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) 50.60 0.157 q PB 8
4 8 697 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec (SK) 51.36 0.199 qB L 12
5 3 71 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz (KP) 51.62 0.164 qB 14
6 6 218 MAJ Piotr 2007-08-30 AZS Łódź (LD) 51.93 0.246 2 18
7 9 200 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra (LB) 52.73 0.212 2 20
8 4 169 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm (LU) 62.38 0.265 23
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATERA Mateusz 04 AZS Łódź 49.02
2 SZWED Maks 04 AZS Łódź 49.36
3 MIKOŁAJCZAK Szymon 04 MKS Czechowice-Dziedzice 49.37
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SZARAPO Jakub 06 MKS MOS Wrocław 47.88
2 PESTKA Jakub 05 AZS-AWF Gorzów 48.24
3 WÓJCIAK Adrian 05 UMLKS Pegaz Opoczno 48.32
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.02933 s. | Mem: 1.25 megabytes