52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 18:22:14
M3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 8:15.60 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Zielona Góra 2000-09-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 18:22:14
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-18 18:05 WYSTARTOWANO: 18:06:43 DEKORACJA 18:35
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 12 598 ROMBERG Adrian 03-04-21 MKS-MOSM Bytom (SL) 8:57.30 9 1
2 13 820 JĘDRZEJAK Wiktor 03-08-16 MKS Hermes Gryfino (ZP) 8:58.55 7 2
3 17 509 MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 8:58.72 6 3
4 19 279 ŻUK Bartosz 03-01-09 MKS Polonia Warszawa (MZ) 9:00.56 5 4
5 18 655 ADAMCZAK Kacper 03-01-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 9:01.07 5 5
6 5 55 MAJEWSKI Adam 04-03-06 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 9:02.05 5 6
7 14 560 PIĄTEK Michał 03-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 9:02.33 PB 4 7
8 22 161 KRZYŻANOWSKI Mateusz 03-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 9:08.40 4 8
9 16 546 JANTA Dawid 03-11-22 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 9:08.68 4 9
10 20 53 JANAS Filip 04-08-13 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 9:09.06 4 10
11 11 646 SOKOŁOWSKI Kamil 04-01-27 KS Energetyk Poznań (WP) 9:10.24 PB 3 11
12 2 493 HOŁOWIENKO Jan 03-02-09 AML Słupsk (PM) 9:12.23 3 12
13 3 185 GIERULA Kamil 03-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 9:13.33 3 13
14 6 696 KUBIAK Kacper 04-01-03 MKL Jarocin (WP) 9:16.37 3 14
15 21 680 GRALA Dorian 03-10-01 LKS OSiR Pleszew (WP) 9:18.33 3 15
16 1 615 HERZYK Kamil 04-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 9:19.81 3 16
17 4 569 HUTNY Jakub 03-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 9:24.53 2 17
18 9 584 WIDAWSKI Bazyli 03-09-11 MKS-MOS Katowice (SL) 9:26.53 2 18
19 7 530 TYBURSKI Igor 04-02-06 LKS Zantyr Sztum (PM) 9:27.08 PB 2 19
20 10 87 SZCZEŚNIAK Wiktor 03-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 9:28.58 PB 2 20
21 23 843 TRZCIŃSKI Bartłomiej 04-03-28 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 9:29.01 PB 21
22 8 85 STOSIK Maciej 04-08-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 9:29.59 22
23 15 138 ĆWIKLIŃSKI Adrian 04-07-20 KS Agros Zamość (LU) 9:44.10 23
OOM 2019 (Poznań)
1 NALEPA Jakub 02 MULKS Juvenia Głuchołazy 8:49.08
2 PYTEL Michał 02 WKS Oleśniczanka Oleśnica 8:51.45
3 SKALSKI Szymon 02 SKLA Sopot 8:52.21
OOM 2018 (Chorzów)
1 KOWALSKI Marcin 01 GKS Żukowo 9:06.80
2 GÓRZYŃSKI Robert 01 KB Dziesiątka Białogard 9:07.71
3 TULEJA Jakub 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 9:09.91
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.030667066574097 s.