OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 14:31:58
M200jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RP (U18) 20.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Bielsko-Biała 2022-07-17
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 14:04:16
200 m M - elim 1 Planowany START: 2023-07-08 12:10 WYSTARTOWANO: 12:12:34
-1.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 547 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 21.66 0.160 Q 1
2 9 757 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 22.37 0.166 Q 6
3 3 361 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 22.40 0.178 q PB 8
4 2 632 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 22.76 0.147 qB 14
5 5 151 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin (LU) 22.77 0.120 qB 15
6 7 776 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 22.81 (802) 0.197 qB 16
7 8 306 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 22.81 (806) 0.191 2 17
8 4 569 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 23.17 0.166 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 21.67
2 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 22.03
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 22.09
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 20.90
2 LACH Radosław 06 MKL Toruń 21.63
3 GORZKOWICZ Michał 05 WKS Wawel Kraków 21.66
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0527802 s. | Mem: 1.25 megabytes