25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 18:06:25
M2000pjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 5:44.18 SZWAJNOCH Patryk VICTORIA Racibórz Kraków 1997-07-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:06:25
2000 m prz. M (nieregulaminowe) - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-11 17:45 WYSTARTOWANO: 17:44:09
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 754 CZECHOWICZ Mikołaj 03-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 6:29.09 3 12
2 11 639 WITKOWSKI Stanisław 02-04-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:31.84 3 13
3 4 130 REETZ Bartosz 02-03-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:32.30 3 14
4 10 218 JANIEC Radosław 03-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6:33.68 3 15
5 7 701 RUGAŁA Dominik 02-09-10 ULKS Gryf Rytwiany (SK) 6:34.99 3 16
6 8 567 TOMASZEK Dawid 03-04-21 LKS Zorza Gdynia (PM) 6:35.82 2 17
7 6 292 ZIELIŃSKI Piotr 02-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 6:36.32 2 18
8 1 406 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 MKS Rabka-Zdrój (MA) 6:36.77 2 19
9 2 411 BARCIK Jakub 03-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 6:38.23 2 20
10 3 375 ORACZKO Denis 03-09-10 RLTL ZTE Radom (MZ) 7:00.78 22
9 118 UŁANOWSKI Lucjan 03-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.087203979492188 s.