24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 18:07:41
M2000pjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 5:44.18 SZWAJNOCH Patryk VICTORIA Racibórz Kraków 1997-07-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 18:07:41
2000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-28 17:45 WYSTARTOWANO: 17:44:26
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 12 691
KOŁODZIEJ Adam 01-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 5:57.00 9 1
2 11 794
KASPROWICZ Adam 01-01-08 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 6:03.54 7 2
3 10 618
MROŻEK Jakub 01-02-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 6:08.26 PB 6 3
4 8 706
BODURA Szymon 02-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6:09.07 PB 5 4
5 7 750
WALEWSKI Grzegorz 01-03-22 UKS Achilles Leszno (WP) 6:09.08 PB 5 5
6 6 72
PORĘBSKI Patryk 01-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 6:17.77 PB 5 6
7 9 117
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:18.51 4 7
8 5 767
MACIASZCZYK Michał 02-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6:22.26 PB 4 8
9 4 507
ROMAŃCZUK Marek 01-09-09 KS Parkiet Hajnówka (PD) 6:24.64 PB 4 9
10 2 96
JANKOWSKI Karol 01-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:28.67 PB 3 11
11 3 555
STANIAK Jakub 01-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 6:43.22 3 14
12 1 837
SIWEK Szymon 01-07-19 UKL Feniks Świdwin (ZP) 6:46.99 3 16

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.057338953018188 s.