53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 21:26:51
M2000p 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 21:26:51
2000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-29 20:30 WYSTARTOWANO: 20:39:26 DEKORACJA 21:10
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 13 651
FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec (SL) 6:00.94 PB 9 1
2 12 338
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom (MZ) 6:02.41 PB 7 2
3 10 84
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:02.79 PB 6 3
4 11 333
BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom (MZ) 6:06.76 PB 5 4
5 5 2
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 niestowarzyszony (...) 6:23.96 PB 5 5
6 3 112
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 6:25.08 PB 5 6
7 9 501
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 6:27.45 4 7
8 8 274
TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6:29.03 4 8
9 2 259
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 UKS Czempion Bełchatów (LD) 6:29.09 PB 4 10
10 7 216
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz (LD) 6:31.25 3 11
11 1 154
STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 6:34.85 PB 3 13
12 6 741
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6:36.07 3 14
13 4 771
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła (WP) 6:50.99 22
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.277405 s. | Mem: 1.25 megabytes