OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 18:35:55
M1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 3:33.72 KEMBOI Nicholas Kiptanui KEN Zürich (SUI) 2006-08-17
RP (U18) 3:45.86 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:35:09
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-07 18:10 WYSTARTOWANO: 15:45:53 DEKORACJA 19:05
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 12 342 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin (MZ) 4:00.81 9 1
2 4 24 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 4:02.52 7 2
3 10 624 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom (SL) 4:03.84 5 4
4 7 100 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz (KP) 4:04.25 5 5
5 6 879 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:05.95 5 6
6 11 797 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:06.84 4 7
7 1 492 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 4:06.86 4 8
8 9 535 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:08.39 4 10
9 5 560 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot (PM) 4:09.46 3 12
10 3 276 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 4:10.15 3 14
11 8 826 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard (ZP) 4:29.29 22
2 638 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) DNF
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 3:57.21
2 HERZYK Kamil 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 3:57.32
3 ANDZIAK Stanisław 04 OKS Skra Warszawa 4:05.54
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 MIŁKOWSKI Wiktor 05 UKS 48 Warszawa 4:03.02
2 MACHULEC Jakub 05 LKS Pszczyna 4:03.93
3 JASZEWSKI Kacper 05 UKS Olimpijczyk Skorzewo 4:06.79
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0270269 s. | Mem: 1.25 megabytes