52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 16:50:32
M1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:47.57 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostrów Maz. Wrocław 2002-06-22
RP (U18) 3:45.86* RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 16:50:32
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-18 16:30 WYSTARTOWANO: 16:33:40 DEKORACJA 17:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 10 393 RAK Filip 03-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:55.98 9 1
2 6 718 KOWALSKI Maciej 03-07-24 OŚ AZS Poznań (WP) 3:59.20 PB 7 2
3 4 522 WESOŁOWSKI Miłosz 04-05-15 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 4:00.71 6 3
4 5 647 TWARDOŃ Szymon 04-02-20 KS Energetyk Poznań (WP) 4:01.80 PB 5 4
5 8 164 POGORZELSKI Konrad 03-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 4:02.26 PB 5 5
6 1 841 KOMODA Dawid 03-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:05.09 5 6
7 11 317 PEC Adrian 03-04-28 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:05.12 PB 4 7
8 2 8 SZMIT Patryk 03-02-28 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:05.14 4 8
9 3 840 GAJDA Michał 03-07-12 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:05.57 PB 4 9
10 9 425 JAWORSKI Kacper 03-06-04 LKS Stal Mielec (PK) 4:06.30 4 10
11 7 440 ROJEK Piotr 03-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 4:08.04 3 11
12 12 791 RUDAWSKI Dominik 03-01-16 MKS Truso Elbląg (WN) 4:10.05 PB 3 12
OOM 2019 (Poznań)
1 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02 MKL Toruń 3:55.98
2 KULIK Robert 02 MLKS Echo Twardogóra 3:57.09
3 JĘDRZEJAK Wiktor 03 MKS Hermes Gryfino 3:57.43
OOM 2018 (Chorzów)
1 OSTROWSKI Filip 01 KKL Rodło Kwidzyn 3:59.93
1 SZTEJTER Jakub 01 AZS-AWFiS Gdańsk 4:11.93
2 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02 MKL Toruń 4:00.35
2 ŻUK Łukasz 01 MKS Pogoń Siedlce 4:13.33
3 KUCHMAN Mateusz 01 MKS-MOSM Bytom 4:00.88
3 PASZKO Mikołaj 01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 4:13.46
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.077924966812134 s.