OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
M110jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 12.87 ZHOYA Sasha FRA Angers (FRA) 2019-07-06
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku (AZE) 2014-05-31
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:27:54
110 m pł M (91.4) - elim 1 Planowany START: 2023-07-09 14:50 WYSTARTOWANO: 14:52:59
+0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 8 428 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 14.29 0.170 Q PB 2
2 4 272 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice (LD) 14.38 0.197 Q 3
3 6 540 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum (PM) 14.86 0.165 qB 9
4 3 315 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa (MZ) 14.98 0.210 qB 11
5 2 533 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia (PM) 15.18 0.176 qB 13
6 9 253 BIAŁEK Adrian 2007-04-09 RKS Łódź (LD) 16.26 0.215 21
7 5 40 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 16.27 0.182 YC TR 16.5.2 22
8 7 363 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 KS AZS AWF Kraków (MA) 16.42 0.191 23
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 13.60
2 SELERZYŃSKI Hubert 04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 14.04
3 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 14.06
3 MILCZUK Jakub 04 UKS Skoczek Władysławów 14.06
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 ZACHARA Jakub 06 MULKS Juvenia Głuchołazy 14.10
2 WOŹNIAK Hubert 05 MKLA Łęczyca 14.14
3 KORZENIOWSKI Krzysztof 06 TS Wieliczanka Wieliczka 14.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0155859 s. | Mem: 1.25 megabytes