53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 18:03:09
M110jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku 2014-05-31
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 18:01:22
110 m pł M (91.4) - elim 1 Planowany START: 2021-07-30 16:30 WYSTARTOWANO: 16:33:42
+1.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 367
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 13.65 0.146 Q PB 1
2 6 363
BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock (MZ) 14.41 0.210 Q PB YC TR 16.5.2 4
3 3 169
FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice (LB) 14.55 0.212 q PB 7
4 1 223
BAUER Dominik 2004-02-26 MKLA Łęczyca (LD) 14.71 0.193 qB PB 10
5 8 48
DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów (DS) 14.82 0.179 qB 11
6 2 357
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa (MZ) 15.22 0.182 qB =PB 16
7 7 483
SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec (PK) 15.51 0.195 YC TR 16.5.2 2 18
8 5 116
STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 15.84 0.295 23
OOM 2019 (Poznań)
1 FLORCZAK Jakub 02 MKLA Łęczyca 13.90
2 ŁUCKI Oskar 02 BKL Bełchatów 13.97
3 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.99
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 13.77
2 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 13.99
3 SWOBODA Dawid 03 MKL Szczecin 14.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.230741 s. | Mem: 1.25 megabytes