52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 15:51:08
M110jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:20  Tyczka K  [F]
12:00  Dysk K (1)  [F]
12:25  Trójskok K  [F]
12:35  200 m K  [F B]
12:45  200 m K  [F A]
12:55  200 m M  [F B]
13:05  200 m M  [F A]
13:15  800 m K  [F B]
13:20  Tyczka M  [FINAŁ]
13:25  800 m K  [F A]
13:45  100 m pł K (76.2)  [el]
14:05  Dysk M (1.5)  [F]
14:15  110 m pł M (91.4)  [el]
14:20  Wzwyż K  [F]
14:35  Trójskok M  [F]
14:40  800 m M  [F B]
14:50  800 m M  [F A]
15:10  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:33  110 m pł M (91.4)  [F B]
15:40  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:00  4x400 m K  [s]
16:10  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku 2014-05-31
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 15:49:31
110 m pł M (91.4) - elim 1 Planowany START: 2020-09-20 14:15 WYSTARTOWANO: 14:15:45
+0.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 3 485 RYBACKI Kornel 03-05-19 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 13.99 0.214 Q PB 1
2 5 345 BYDOŃ Oskar 04-01-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 14.53 0.188 Q 5
3 6 382 BABULA Maciej 03-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.69 0.134 q PB 7
4 7 552 WOJTAL Sebastian 04-04-23 AZS-AWF Katowice (SL) 14.98 0.152 qB PB 12
5 4 566 MRÓZEK Mikołaj 03-05-20 GKS Piast Gliwice (SL) 15.07 0.109 qB PB 15
6 8 190 FILAR Igor 04-03-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.18 0.155 qB 16
7 1 757 MILCZUK Jakub 04-03-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) 15.20 0.171 PB 2 17
8 2 323 BASAJ Szymon 04-02-18 UKS Kresy Otwock (MZ) 15.55 0.189 PB 23
OOM 2019 (Poznań)
1 FLORCZAK Jakub 02 MKLA Łęczyca 13.90
2 ŁUCKI Oskar 02 BKL Bełchatów 13.97
3 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.99
OOM 2018 (Chorzów)
1 DEJNEKO Kamil 01 AZS-AWF Gorzów 14.33
2 ŁUCKI Oskar 02 BKL Bełchatów 14.37
3 FRĄCKIEWICZ Natan 01 STS Pomerania Szczecinek 14.39
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.064806222915649 s.