OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 09:52:51
M10chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 39:47.20 CHEN Ding CHN Bydgoszcz (POL) 2008-08-11
RP (U18) 41:34.54 MÜLLER Jacek LECHIA Gdańsk Briańsk (RUS) 1990-08-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 09:52:51
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-08 08:30 WYSTARTOWANO: 08:29:43 DEKORACJA 16:20
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 1 355 JASIŃSKI Przemysław 2007-10-31 WLKS Nowe Iganie (MZ) 48:18.57 9 1
2 12 320 DROBIK Kacper 2006-04-05 RK Athletics Warszawa (MZ) 48:35.83 ~ 7 2
3 13 135 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 51:42.86 6 3
4 10 718 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew (WP) 52:28.09 PB ~ 5 4
5 14 356 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie (MZ) 53:22.09 5 5
6 6 423 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 56:21.51 PB ~< 5 6
7 5 366 SROKA Karol 2006-04-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 56:40.40 ~ 4 7
8 11 308 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 61:48.36 4 8
9 7 358 WYŻYWNIAK Jakub 2006-09-29 WLKS Nowe Iganie (MZ) 63:48.37 < 4 9
10 2 102 BASA Mateusz 2007-01-06 KSLZS Kruszwica (KP) 65:42.91 < 4 10
11 9 307 JASIORSKI Błażej 2006-10-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 66:32.32 < 3 11
12 3 357 PRZYGODZKI Bartosz 2007-05-15 WLKS Nowe Iganie (MZ) 67:14.94 <<< 3 12
4 133 FLIS Hubert 2007-04-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) DQ <<<< TR 54.7.5
8 353 DZIEWULSKI Hubert 2006-07-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) DQ ~<<< TR 54.7.5
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 49:50.22
2 BARBUŻYŃSKI Dominik 04 KL Lechia Gdańsk 50:06.30
3 IELO Cristian 04 LKS Stal Mielec 50:09.31
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 48:56.86
2 ŁUC Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 49:38.71
3 DROBIK Kacper 06 RK Athletics Warszawa 52:47.50
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0129931 s. | Mem: 1.25 megabytes