52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 09:44:33
M10chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 41:34.54 MÜLLER Jacek LECHIA Gdańsk Briańsk 1990-08-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 09:44:33
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 08:30 WYSTARTOWANO: 08:30:23 DEKORACJA 13:55
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 12 428 PIECUCH Kamil 03-07-10 LKS Stal Mielec (PK) 47:24.38 9 1
2 6 424 IELO Cristian 04-12-15 LKS Stal Mielec (PK) 49:32.00 PB ~ 7 2
3 11 410 FREJ Oskar 03-08-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 50:32.73 6 3
4 5 434 WÓJCIK Hubert 03-07-05 LKS Stal Mielec (PK) 52:35.85 PB ~ 5 4
5 7 724 ROSIEWICZ Jan 04-11-05 UKS 12 Kalisz (WP) 54:24.32 ^^ 5 5
6 8 115 LATAŃSKI Kajetan 03-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 55:36.49 ^ 5 6
7 3 626 GRUBECKI Wiktor 04-01-06 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń (SL) 55:54.17 PB ~ 4 7
8 1 524 BARBUŻYŃSKI Dominik 04-03-18 KL Lechia Gdańsk (PM) 55:58.68 PB ^~ 4 8
9 2 567 PĘKALA Wiktor 04-04-24 Kabex LKS Podkowa Janów (SL) 56:51.06 PB 4 9
10 9 568 WOJDYŁA Jakub 04-04-08 Kabex LKS Podkowa Janów (SL) 62:20.88 ^^ 10
10 114 JARZEMBSKI Kacper 04-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) DQ TR 54.7.5
4 342 PRZESTRZELSKI Szymon 03-08-16 WLKS Nowe Iganie (MZ) DNS
OOM 2019 (Poznań)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 51:04.66
2 SCHIEDEL Karol 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 51:32.93
3 NOWOSTAWSKI Mikołaj 02 UKS 12 Kalisz 52:01.66
OOM 2018 (Chorzów)
1 STRZESZEWSKI Tomasz 01 AZS-AWF Gorzów 49:50.47
2 ŚWISTULSKI Adam 01 KL Lechia Gdańsk 52:04.42
3 OCZKOŚ Miłosz 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno 52:45.80
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03662896156311 s.