24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 10:35:29
M10chjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 41:34.54 MÜLLER Jacek LECHIA Gdańsk Briańsk 1990-08-24
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-07-28 10:35:29
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-28 09:00 WYSTARTOWANO: 08:59:59
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 15 232
STRZESZEWSKI Tomasz 01-02-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 49:50.47 9
2 10 574
ŚWISTULSKI Adam 01-12-19 KL Lechia Gdańsk (PM) 52:04.42 SB ~~~ +pit line 7
3 14 165
OCZKOŚ Miłosz 01-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 52:45.80 6
4 8 573
RYNKIEWICZ Olaf 02-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 53:12.87 PB 5
5 9 571
DĄBROWSKI Krzysztof 01-09-15 KL Lechia Gdańsk (PM) 55:40.95 ~^ 5
6 7 758
ALEKSANDROWICZ Dawid 02-04-07 UKS Przełaj Żerków (WP) 57:36.29 5
7 6 741
KONEK Piotr 02-01-02 PLKS Gwda Piła (WP) 57:48.76 4
8 5 747
NOWOSTAWSKI Mikołaj 02-07-05 UKS 12 Kalisz (WP) 58:09.85 4
9 12 167
SCHIEDEL Karol 02-07-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 58:39.61 ^^ 4
10 3 759
CZACZYK Mateusz 02-05-27 UKS Przełaj Żerków (WP) 58:55.22 4
11 11 503
FOŁTA Paweł 01-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 59:19.74 ^ 3
12 4 607
ROLA Damian 02-06-02 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 59:29.31 PB ^^^ 3
13 2 409
KUŻAWSKI Kornel 02-10-13 WLKS Nowe Iganie (MZ) 69:03.82 ^
1 572
GRANATOWICZ Olgierd 01-02-26 KL Lechia Gdańsk (PM) DNS
13 697
KIJOWSKI Filip 01-11-02 KS Energetyk Poznań (WP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.055910110473633 s.