53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-28 19:59:09
M100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-28 19:46:39
100 m M - elim 1 Planowany START: 2021-07-28 18:22 WYSTARTOWANO: 18:21:23
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 554
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 10.67 (663) 0.153 Q PB 1
2 6 414
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 10.67 (667) 0.220 Q 3
3 2 405
PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz (MA) 11.00 0.153 q PB 8
4 5 422
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 11.16 0.221 qB 12
5 1 722
JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.27 0.221 qB 14
6 3 848
ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin (ZP) 11.32 0.231 PB 2 17
7 8 744
WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września (WP) 11.43 (421) 0.187 2 19
8 7 250
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź (LD) 11.63 0.418 23
OOM 2019 (Poznań)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.57
2 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 10.68
3 ŻYCZYŃSKI Tomasz 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.81
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 10.85
2 KISIL Kamil 04 WLKS Wrocław 10.99
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 11.03
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5369241 s. | Mem: 1.25 megabytes