53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 14:16:04
Kwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
Minimum do finału: 1.60 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 14:12:53
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2021-07-29 09:15 ZAKOŃCZENIE: 10:38:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.40 1.45 1.49 1.53 1.57 1.60 wynik inf punkty rank
1 12 437
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - o o 1.60 Q 1
1 15 822
PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) - - - - - o 1.60 Q 1
1 20 251
JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) - o o o o o 1.60 Q =SB 1
4 6 392
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków (MA) - - o o xo o 1.60 Q 4
4 13 427
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) - - - xo o o 1.60 Q 4
4 16 730
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - - - xo - o 1.60 Q 4
4 18 546
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk (PM) - - - - xo o 1.60 Q 4
8 2 163
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) o o o xxo xo o 1.60 Q 8
9 17 6
KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) - - o o o xo 1.60 Q 9
10 19 181
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 MLKS Agros Żary (LB) - o o o o xxx 1.57 q PB 10
11 14 257
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów (LD) - o o xo o xxx 1.57 q 11
12 22 406
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty (MA) - - - o xo xxx 1.57 q 12
13 3 301
SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - xo o xo xxx 1.57 3 13
14 7 445
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - o xxx 1.53 3 14
15 1 118
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - o xo o xxx 1.53 3 15
16 11 117
SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - xo xo o xxx 1.53 3 16
17 9 586
CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) - - o xo xxx 1.53 2 17
18 4 687
IDZIŃSKA Maja 2005-09-16 TS AKS Chorzów (SL) - o o xxo xxx 1.53 2 18
18 23 750
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) - o o xxo xxx 1.53 2 18
20 21 423
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków (MA) - - xxo xxx 1.49 2 20
21 8 729
RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o o xxx 1.45 21
22 5 526
ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 KS Prefbet-Sonarol (PD) xxo xxo xxx 1.45 22
10 732
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) xxx NM
OOM 2019 (Poznań)
1 JANKOWSKA Aleksandra 02 KS Podlasie Białystok 1.74
2 WYRWAS Julia 03 LKS Lubusz Słubice 1.65
2 POLL Roksana 02 UKS Orkan Środa Wlkp. 1.65
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.76
2 LITWIN Adrianna 03 AML Słupsk 1.72
3 BURLEWICZ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 1.65
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.530627 s. | Mem: 1.25 megabytes