24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-30 11:45:18
Kwjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
Minimum do finału: 1.62 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-30 11:45:17
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2018-07-28 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.45 1.50 1.54 1.58 1.62 wynik inf punkty rank
1 9 475
MIĄSO Wiktoria 01-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - o o 1.62 Q 1
2 4 827
SZCZUKO Urszula 01-02-03 MKS Kusy Szczecin (ZP) - o o xo o 1.62 Q 5
3 2 120
ZARĘBA Weronika 01-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o o xo 1.62 Q 6
3 7 510
JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KS Podlasie Białystok (PD) - o o o xo 1.62 Q 6
5 1 119
ZABROCKA Agata 01-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o o o o xxx 1.58 q =PB 10
6 5 513
LIPSKA Ewelina 01-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) - o o xo xxx 1.58 q 12
6 6 170
WIŚNIEWSKA Agata 01-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - o o xo xxx 1.58 q 12
8 10 241
KWIATKOWSKA Adrianna 02-03-29 MLKS Agros Żary (LB) o o o xxx 1.54 2.5 16
9 12 66
ZAWER Natalia 02-01-14 UKS Orlica Domaniów (DS) o xxo o xxx 1.54 2 18
10 8 265
SOBCZYK Alicja 01-10-22 ZLKL Zielona Góra (LB) o xxo xxx 1.50 1 20
11 11 690
GROMADA Wiktoria 02-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) xo xxo xxx 1.50 22
12 3 678
WOŹNICA Martyna 02-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) xo xxx 1.45 23

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.063329935073853 s.