24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-31 11:25:20
Kwdjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.40 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 18:20:28
W dal K - Gr. A Planowany START: 2018-07-27 12:30 ZAKOŃCZENIE: 13:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 6 639
KORDEK Sara 01-02-01 MKS-MOS Katowice (SL) 5.21
+1.7
4.93
+0.6
5.30
-0.1
5.30 q 4
2 1 729
BARAŃSKA Vanessa 02-10-27 MUKS Kadet Rawicz (WP) 5.26
+1.2
5.00
0.0
5.21
-0.5
5.26 q 7
3 3 612
GAJ Joanna 01-05-20 AZS-AWF Katowice (SL) 5.15
+0.4
5.09
-0.3
5.01
-0.3
5.15 q 10
4 12 7
POLEROWICZ Ada 02-08-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4.61
-0.2
x
-0.6
5.14
-1.0
5.14 q 11
5 8 399
FIJAK Zuzanna 01-01-19 UKS Otrębusy (MZ) 5.10
-0.8
5.04
-0.8
x
0.0
5.10 q 12
6 5 504
WABIA Tatiana 01-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) x
+1.2
5.01
-0.4
4.81
+0.3
5.01 3 13
7 7 289
TOMES Martyna 01-11-11 MKLA Łęczyca (LD) 4.84
+1.2
4.88
+0.1
4.68
+0.1
4.88 3 16
8 11 418
KOS Katarzyna 01-06-12 MKS Tempo Kęty (MA) x
+1.1
x
+0.1
4.88
-0.6
4.88 3 15
9 4 74
ROLSKA Barbara 01-11-06 WKS Śląsk Wrocław (DS) x
+0.8
4.74
-0.5
4.87
-0.3
4.87 2 17
10 2 528
SZULC Martyna 02-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) x
-0.9
4.67
+0.1
4.65
-0.7
4.67 2 20
11 10 238
CZECH Natalia 02-07-02 MLKS Agros Żary (LB) 4.34
-1.4
4.05
+0.1
r
-
4.34 22
9 60
FUCHS Anita 01-08-01 SSMKS Parasol Wrocław (DS)


DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.069786071777344 s.