OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 16:28:59
Ktrójsjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 14.57 HUANG Qiuyan CHN Shanghai (CHN) 1997-10-19
RP (U18) 12.95 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Suwałki 2022-06-10
RP (U18) 13.14* SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Łódź 2023-05-20
RP (U18) 13.20* SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Ptuj (SLO) 2023-06-11
Minimum do finału: 11.60 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 16:28:59
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:41:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 714 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.18
+0.4


12.18
+0.4
Q 2
2 2 820 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 9.33
-1.2
11.45
-0.9
11.90
+0.9
11.90
+0.9
Q PB 3
3 3 709 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.71
+0.1


11.71
+0.1
Q 4
4 10 549 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 11.50
-0.4
11.22
-1.1
11.28
-0.4
11.50
-0.4
q PB 6
5 11 732 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) 10.85
+0.1
x
+0.5
11.38
+0.3
11.38
+0.3
q PB 8
6 9 506 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk (PM) 11.06
+0.1
10.99
+0.7
11.32
+0.3
11.32
+0.3
q 10
7 6 773 MRÓZ Sandra 2006-03-31 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11.06
+0.2
11.09
+0.8
11.03
-0.1
11.09
+0.8
PB 3 13
8 5 737 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 10.89
-0.1
11.06
-0.3
x
-0.5
11.06
-0.3
3 14
9 4 822 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.69
-0.5
x
-0.6
10.45
+0.4
10.69
-0.5
2 18
10 1 462 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 10.58
-0.1
10.57
-0.2
10.66
+0.1
10.66
+0.1
2 20
11 7 515 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk (PM) 10.31
-0.2
10.38
+0.7
10.26
-0.8
10.38
+0.7
23
12 8 14 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice (DS) x
+0.2
x
+0.1
10.25
+0.1
10.25
+0.1
24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 JUSZCZAK Gabriela 04 AZS Łódź 12.17
2 RUGOWSKA Anna 04 WLKS Wrocław 12.15
3 DUDA Julia 04 AZS-AWF Katowice 12.06
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.46
2 MURACH Maja 06 UKS Atos Woźnice 12.21
3 KNUTOWICZ Wiktoria 06 MKS Baszta Szamotuły 11.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0249412 s. | Mem: 1.25 megabytes