53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 17:56:08
Ktrójsjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 12.91 KOSUDA Agata AZS Lublin Siedlce 2001-06-23
Minimum do finału: 10.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 17:56:07
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2021-07-29 14:00 ZAKOŃCZENIE: 15:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 7 199
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź (LD) 11.90
+2.5
-
-
-
-
11.90
+2.5
Q 1
1 17 68
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 WLKS Wrocław (DS) 11.90
+1.8
-
-
-
-
11.90
+1.8
Q 1
3 5 622
DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice (SL) x
+1.8
x
+0.7
11.51
+3.0
11.51
+3.0
Q 3
4 14 836
BORCHARDT Maja 2004-02-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 11.46
+0.7
-
-
-
-
11.46
+0.7
Q PB 4
5 25 715
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 KS Gwardia Piła (WP) 11.30
+2.4
-
-
-
-
11.30
+2.4
Q 5
6 1 251
JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) 11.18
+2.2
-
-
-
-
11.18
+2.2
Q 6
7 8 699
BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce (SK) 11.10
+4.2
-
-
-
-
11.10
+4.2
Q 7
8 23 624
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice (SL) 10.86
+0.5
11.09
+1.0
-
-
11.09
+1.0
Q PB 8
9 19 307
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 10.82
+2.6
10.66
+2.2
11.09
+2.6
11.09
+2.6
Q 9
10 10 73
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x
+1.6
11.09
+1.7
-
-
11.09
+1.7
Q 10
11 20 235
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) -
-
x
+0.6
11.07
+1.5
11.07
+1.5
Q 11
12 9 792
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11.04
+1.4
-
-
-
-
11.04
+1.4
Q PB 12
13 2 629
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 10.55
+2.9
11.01
+2.1
-
-
11.01
+2.1
Q 13
14 11 117
SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10.70
+1.6
10.81
+1.4
10.91
+1.6
10.91
+1.6
Q PB 14
15 22 553
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk (PM) 10.84
+1.4
10.71
+3.2
10.33
+1.1
10.84
+1.4
PB 15
16 21 594
KOBUS Agata 2005-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 10.78
+2.0
10.78
+3.1
10.66
+1.4
10.78
+2.0
PB 3 16
17 15 643
LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.73
+2.3
10.42
+1.6
10.77
+3.0
10.77
+3.0
3 17
18 13 432
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków (MA) x
+2.1
10.73
+1.0
10.77
+0.5
10.77
+0.5
2 18
19 16 750
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 10.77
+1.4
10.56
+3.1
10.63
+2.3
10.77
+1.4
2 19
20 18 675
GÓRCZEWSKA Daria 2004-01-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) x
+1.4
10.53
+2.9
10.46
+2.1
10.53
+2.9
2 20
21 12 162
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x
+3.5
10.53
+1.8
x
+1.9
10.53
+1.8
2 21
22 3 472
LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno (PK) 10.19
+1.7
10.30
+0.9
10.51
+0.6
10.51
+0.6
22
23 24 163
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x
+1.7
10.40
+0.4
x
+0.7
10.40
+0.4
23
24 6 465
PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 10.39
+2.3
9.81
+2.5
x
+4.1
10.39
+2.3
24
25 4 700
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce (SK) 9.72
+2.6
x
-0.1
x
+2.3
9.72
25
OOM 2019 (Poznań)
1 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 12.09
2 MACIEJEWSKA Ewelina 02 UKS Achilles Leszno 11.85
3 KAMIŃSKA Kamila 03 SKS Kusy Kraków 11.83
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 WYRWAS Julia 03 LKS Lubusz Słubice 12.50
2 NAGÓRSKA Zofia 03 LKS Narew Kurpiewski Łomża 11.89
3 STASZCZUK Kinga 03 KS Agros Zamość 11.87
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4255478 s. | Mem: 1.25 megabytes