52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 13:40:29
Ktrójsjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 12.91 KOSUDA Agata AZS Lublin Siedlce 2001-06-23
Minimum do finału: 11.30 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 13:40:28
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2020-09-19 12:30 ZAKOŃCZENIE: 12:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 505 KUBALA Amelia 03-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.20
+0.1
11.63
+0.6

11.63 Q PB 2
2 7 653 WITKOWSKA Julia 04-04-08 KS Gwardia Piła (WP) 11.48
+0.1


11.48 Q PB 4
3 6 142 STASZCZUK Kinga 03-02-05 KS Agros Zamość (LU) 11.43
+0.2


11.43 Q 6
4 8 375 KAMIŃSKA Kamila 03-02-18 WKS Wawel Kraków (MA) 11.34
+0.5


11.34 Q SB 9
5 2 245 KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) x
+0.4
11.33
+0.3

11.33 Q PB 10
6 5 59 GAŁKA Anna 03-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) 10.49
+0.4
10.30
+1.4
11.29
+0.9
11.29 q PB 12
7 10 415 MOSKAL Monika 03-10-14 KKB MOSiR Krosno (PK) 10.78
+0.2
10.84
+1.4
10.92
+0.4
10.92 3 15
8 1 593 GAWRYŚ Wiktoria 03-04-19 MKS-MOSM Bytom (SL) 10.88
+0.5
10.53
+0.1
10.79
+0.9
10.88 3 16
9 3 749 WOJCIECHOWSKA Agata 04-07-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 10.82
+0.4
10.78
+0.9
x
+1.0
10.82 PB 2 17
10 9 727 DUBISZ Michalina 03-10-25 UKS Achilles Leszno (WP) 10.62
0.0
10.55
+1.3
10.79
+0.4
10.79 PB 2 19
11 11 751 DRZEWIECKA Natalia 03-10-31 UKS Przełaj Żerków (WP) 10.26
+0.3
10.42
+0.4
10.43
+0.1
10.43 21
12 4 25 KRAUSE Wiktoria 03-08-23 MKS MOS Wrocław (DS) 9.27
+0.4
9.65
+0.5
9.70
+1.1
9.70 23
OOM 2019 (Poznań)
1 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 12.09
2 MACIEJEWSKA Ewelina 02 UKS Achilles Leszno 11.85
3 KAMIŃSKA Kamila 03 SKS Kusy Kraków 11.83
OOM 2018 (Chorzów)
1 TORBA Gabriela 01 LKS Stal Mielec 12.08
2 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 11.88
3 RÓŻAŃSKA Zuzanna 01 KL Bałtyk Koszalin 11.35
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.07131814956665 s.