53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 16:11:06
Ktjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 4.11i ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
Minimum do finału: 3.20 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 16:03:43
Tyczka K - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 12:40 ZAKOŃCZENIE: 14:20:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.40 2.60 2.80 3.00 3.10 3.20 wynik inf punkty rank
1 4 606
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot (PM) - - - o o o 3.20 Q 1
1 6 555
BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - o 3.20 Q 1
1 7 698
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce (SK) - - - o o o 3.20 Q 1
1 12 283
PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - o - o 3.20 Q 1
1 15 843
GABORSKA Zofia 2004-08-04 MKL Szczecin (ZP) - - - o o o 3.20 Q 1
1 16 605
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - - - o 3.20 Q 1
1 18 28
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław (DS) - - - o - o 3.20 Q 1
1 19 252
MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź (LD) - - o o o o 3.20 Q 1
1 22 280
EKES Katarzyna 2004-01-14 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o o o o 3.20 Q =PB 1
1 23 235
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - - o - o 3.20 Q 1
11 2 35
RADKOWSKA Julia 2004-09-26 MKS MOS Wrocław (DS) - o o xo o o 3.20 Q PB 11
11 9 324
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 OKS Skra Warszawa (MZ) - - - - xo o 3.20 Q 11
11 13 772
BRIAŃSKA Nina 2005-11-16 SL Olimpia Poznań (WP) - - - xo - o 3.20 Q 11
11 21 30
KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław (DS) - - xo o o o 3.20 Q =PB 11
15 11 563
RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - xxo o xo 3.20 Q 15
16 1 649
BALCAR Martyna 2004-03-30 MKS Ustroń (SL) - - o o o xxo 3.20 Q =PB 16
17 14 326
TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 OKS Skra Warszawa (MZ) - o o xxo xo xxx 3.10 PB 2 17
18 8 281
KISLING Aleksandra 2004-05-26 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o o xxx 3.00 2 18
18 10 286
SMOLARCZYK Julia 2005-07-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o o xxx 3.00 2 18
18 17 288
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - o xxx 3.00 =SB 2 18
21 24 224
BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca (LD) o xo xo xxx 2.80 PB 21
22 5 226
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 MKLA Łęczyca (LD) - o xxx 2.60 22
23 20 29
HERDA Julia 2004-08-26 MKS MOS Wrocław (DS) xo xo xxx 2.60 23
3 248
BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 RKS Łódź (LD) - - xxx NM
OOM 2019 (Poznań)
1 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.80
2 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.70
3 PLAK Malwina 02 RKS Łódź 3.65
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.80
2 IAKOVENKO Valentyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 3.80
3 OLSZEWSKA Natalia 04 OKS Skra Warszawa 3.60
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5460701 s. | Mem: 1.25 megabytes