25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 13:45:37
Ktjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 4.11 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
Minimum do finału: 3.30 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 13:16:50
Tyczka K - Gr. A Planowany START: 2019-07-10 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.60 2.80 3.00 3.10 3.20 wynik inf punkty rank
1 2 543 KOZŁOWSKA Natalia 02-03-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o o o 3.20 q 1
1 9 305 PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) - o o o o 3.20 q 1
1 11 624 CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - - o 3.20 q 1
4 10 254 PAWLUK Alicja 02-02-21 ZLKL Zielona Góra (LB) o o o o xo 3.20 q 7
5 3 248 BRYSZEWSKA Marta 02-04-26 ZLKL Zielona Góra (LB) x- o o o xo 3.20 q PB 8
6 12 594 SKUBISZ Julia 03-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) - - xxo xxo xo 3.20 q 11
7 5 901 KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o o xxx 3.10 q 12
8 4 555 PORĘBA Martyna 02-05-13 KL Gdynia (PM) - o xo xo xxx 3.10 =SB 3 14
9 7 247 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 ZLKL Zielona Góra (LB) o o o xxx 3.00 2 17
10 13 761 CZERNIAWSKA Julia 03-05-16 SL Olimpia Poznań (WP) o o xo xxx 3.00 SB 2 19
11 8 860 BURLIKOWSKA Natalia 02-08-06 UKS OSoT Szczecin (ZP) o o xxx 2.80 2 20
6 859 BRYKAŁA Dominika 02-03-31 UKS OSoT Szczecin (ZP) xxx NM

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.071341991424561 s.