52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 15:16:38
Kojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
Minimum do finału: 41.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 15:16:38
Oszczep K (500) - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 10:35 ZAKOŃCZENIE: 11:17:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 11 14 LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 40.13 40.31 43.56 43.56 Q 2
2 1 716 BAAS Marleen 04-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) 39.32 43.14 43.14 Q 3
3 5 311 PRYGIEL Martyna 03-02-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 40.70 41.72 41.72 Q 4
4 4 283 BARTOSIAK Zuzanna 03-01-03 MUKS Płock (MZ) 39.36 x 37.31 39.36 q 5
5 8 731 MIGDAŁEK Alicja 03-01-20 UKS Olimp Duszniki (WP) 38.67 38.62 x 38.67 q 7
6 10 673 KACZOR Jagoda 04-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x 35.68 34.48 35.68 q 11
7 6 370 KONIECZNA Wiktoria 03-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 31.94 34.38 35.63 35.63 q 12
8 7 838 POSZYTEK Olga 04-03-27 ULKS Tychowo (ZP) x 34.39 34.46 34.46 3 14
9 9 441 STRZAŁKA Aleksandra 04-06-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 30.13 30.76 31.56 31.56 2 17
10 3 315 ŻUCHOWSKA Natalia 03-04-26 RLTL ZTE Radom (MZ) 27.59 27.18 28.71 28.71 2 20
2 285 WEBER Ewelina 04-06-16 MUKS Płock (MZ) x x x NM
OOM 2019 (Poznań)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 50.23
2 BAJOR Weronika 02 ULKS Uczniak Szprotawa 47.32
3 RZEŹNICZAK Nina 03 MKS Osa Zgorzelec 44.33
OOM 2018 (Chorzów)
1 BEDNAREK Aleksandra 01 RMKS Rybnik 48.85
2 MAŚLAK Małgorzata 01 ULKS Tychowo 48.60
3 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 48.46
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.51264905929565 s.