24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 18:30:47
Kojm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 57.92 WITEK Marcelina SKLA Słupsk Łódź 2012-08-29
Minimum do finału: 41.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 18:30:46
Oszczep K (500) - Gr. A Planowany START: 2018-07-27 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:25:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 666
BEDNAREK Aleksandra 01-04-22 RMKS Rybnik (SL) 40.84 45.84 - 45.84 Q PB 1
2 6 841
MAŚLAK Małgorzata 01-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 42.29 - - 42.29 Q 3
3 3 839
KALINOWSKA Kornelia 01-03-26 ULKS Tychowo (ZP) 35.32 42.13 - 42.13 Q 4
4 8 332
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 01-03-26 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 40.38 40.60 40.44 40.60 q PB 8
5 4 389
STYŚ Agata 01-03-13 SKS Feniks Siedlce (MZ) 37.08 36.62 38.57 38.57 q 11
6 9 451
RANECKA Kamila 02-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 32.48 37.80 32.47 37.80 q 12
7 12 250
BAJOR Weronika 02-06-03 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 34.91 34.37 37.01 37.01 3 13
8 2 646
MAZUREK Aleksandra 01-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x x 35.13 35.13 3 16
9 11 670
MOJŻYSZEK Klaudia 01-08-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 29.55 30.50 33.07 33.07 2 19
10 10 753
GALUS Paulina 01-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 27.58 32.50 x 32.50 2 20
11 1 550
MELLER Maria 01-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 32.04 30.56 29.61 32.04 21
7 387
WABIK Natalia 02-05-24 RLTL ZTE Radom (MZ) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.073858976364136 s.