53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 16:38:40
Kkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
Minimum do finału: 12.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 16:38:29
Kula K (3) - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:25:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 9 314
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock (MZ) 17.28 - - 17.28 Q PB 1
2 8 580
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 LKS Fenix Słupsk (PM) 13.11 - - 13.11 Q PB 3
3 7 431
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków (MA) 13.06 - - 13.06 Q 4
4 2 378
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 UKS Technik Radom (MZ) 12.15 12.57 - 12.57 Q 6
5 11 453
DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów (OP) 11.75 x 12.52 12.52 Q PB 8
6 12 833
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 12.01 11.73 12.04 12.04 q 11
7 3 737
KACZOR Jagoda 2004-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 11.28 12.04 11.29 12.04 q 12
8 10 430
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków (MA) 11.09 11.89 11.64 11.89 PB 3 14
9 5 192
GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 10.75 11.48 11.61 11.61 PB 3 15
10 6 232
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.90 11.39 x 11.39 2 19
11 4 141
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 AZS UMCS Lublin (LU) 10.50 11.23 10.32 11.23 21
12 1 180
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 MLKS Agros Żary (LB) 9.80 x x 9.80 24
OOM 2019 (Poznań)
1 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 15.42
2 SIEMIŃSKA Daria 02 LKS Lubawa 15.12
3 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 14.36
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 15.84
2 KURDEJ Barbara 03 OKS Start Otwock 15.19
3 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 14.46
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2618201 s. | Mem: 1.25 megabytes