52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 19:25:11
Kkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
Minimum do finału: 13.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 19:25:11
Kula K (3) - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 16:15 ZAKOŃCZENIE: 16:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 301 KURDEJ Barbara 03-01-20 OKS Start Otwock (MZ) 14.80 14.80 Q 2
2 2 742 LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x x 13.54 13.54 Q 5
3 1 500 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 13.15 13.15 Q 6
4 8 499 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.85 x x 12.85 q 7
5 9 289 PRZYBYSZ Patrycja 03-05-05 OKLA Ostrołęka (MZ) 11.29 12.28 12.74 12.74 q 8
6 5 684 KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) x x 12.27 12.27 3 13
7 6 460 RAKOWICZ Martyna 03-08-09 KS Podlasie Białystok (PD) 11.82 11.57 11.64 11.82 3 15
8 10 311 PRYGIEL Martyna 03-02-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 11.53 x 11.74 11.74 3 16
9 4 178 POLAŃSKA Paulina 03-09-11 LKS Lubusz Słubice (LB) 11.45 x x 11.45 2 18
10 7 12 ŚLAWSKA Kamila 03-01-22 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 11.25 x 11.00 11.25 2 19
11 11 492 HALECKA Patrycja 03-11-15 AML Słupsk (PM) 10.32 10.00 10.14 10.32 22
OOM 2019 (Poznań)
1 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 15.42
2 SIEMIŃSKA Daria 02 LKS Lubawa 15.12
3 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 14.36
OOM 2018 (Chorzów)
1 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 14.92
2 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 13.85
3 KRAWCZYK Karolina 01 LKS Polkowice 13.75
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.031319856643677 s.