24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 19:02:12
Kkulajm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
Minimum do finału: 12.70 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 19:02:11
Kula K (3) - Gr. A Planowany START: 2018-07-27 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 12 91
BANACH Patrycja 02-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 13.41 - - 13.41 Q PB 2
2 3 190
MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 AZS UMCS Lublin (LU) 11.89 13.05 - 13.05 Q 4
3 1 351
STARUCH Nina 01-03-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 13.00 - 13.00 Q 5
4 8 176
DZIĘGIELEWSKA Kamila 01-07-10 UKS Cyprianka (KP) 12.42 11.82 12.75 12.75 Q PB 6
5 5 786
SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) 12.07 12.37 12.68 12.68 q 8
6 10 816
GŁADKOWSKA Kornelia 02-11-19 MKL Szczecin (ZP) 11.90 12.22 12.26 12.26 q 11
7 2 45
CHABINIAK Gabriela 01-07-25 MKS Piast Lwówek Śląski (DS) 11.13 11.29 11.95 11.95 3 14
8 4 159
ŁUKOMSKA Wiktoria 02-11-23 MKS Inowrocław (KP) 11.87 10.80 11.85 11.87 PB 3 15
9 6 716
ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 MKS Baszta Szamotuły (WP) 11.47 10.27 11.07 11.47 2 17
10 11 609
SZCZERBA Dominika 02-11-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 11.05 11.19 10.59 11.19 2 19
11 9 279
FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 LUKS Strzałków (LD) 10.64 11.09 x 11.09 21
7 777
SZEWCZYK Magdalena Barbara 01-01-02 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.067505121231079 s.