OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 16:43:15
Kdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 65.86 WYLUDDA Ilke GDR Neubrandenburg (GDR) 1986-08-01
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
Minimum do finału: 36.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:56:06
Dysk K (1) - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 12:20 ZAKOŃCZENIE: 12:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 13 728 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września (WP) 37.66 37.66 Q PB 3
2 2 615 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 32.80 35.26 31.04 35.26 q 5
3 9 230 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca (LD) 32.01 34.18 32.25 34.18 q 6
4 6 811 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 32.60 32.40 x 32.60 q 10
5 5 13 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice (DS) 32.19 28.94 32.38 32.38 q 12
6 11 809 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa (WN) 31.65 30.29 x 31.65 3 16
7 12 550 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew (PM) 29.13 29.28 31.43 31.43 PB 2 17
8 4 134 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 31.06 x 30.40 31.06 2 18
9 10 11 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x x 30.40 30.40 2 19
10 1 470 FRANCISZKOWICZ Ola 2007-08-21 GOKSiT Suchowola (PD) 27.89 27.33 26.02 27.89 21
3 830 JANKOWSKA Barbara 2006-02-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) x x x NM
7 544 TADDA Liliana 2006-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x x x NM
8 810 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 GRZESZCZYK Karolina 04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 40.17
2 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 39.75
3 JĘDRZEJCZAK Oliwia 04 MKS Aleksandrów Łódzki 39.54
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 46.01
2 KRZESICKA Aleksandra 05 KMKL Sztorm Kołobrzeg 40.14
3 GNYP Alicja 05 LKS Górnik Wałbrzych 39.22
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0282431 s. | Mem: 1.25 megabytes