25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-15 12:13:52
Kdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
Minimum do finału: 37.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 14:17:14
Dysk K (1) - Gr. A Planowany START: 2019-07-11 11:55 ZAKOŃCZENIE: 12:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 309 CHYCIŃSKA Julia 02-04-20 UKS 55 Łódź (LD) 41.41 - - 41.41 Q PB 1
2 2 232 PISKUNOWICZ Zuzanna 02-12-27 LKS Lubusz Słubice (LB) 25.25 37.81 - 37.81 Q 5
3 10 486 HERDA Patrycja 02-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 33.33 31.08 35.88 35.88 q 7
4 3 541 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 34.90 33.08 33.52 34.90 q 9
5 7 288 KARPIŃSKA Aleksandra 02-01-18 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 25.74 26.93 33.73 33.73 q 11
6 6 546 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 33.64 x x 33.64 q 12
7 9 809 SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) x 31.86 33.17 33.17 3 13
8 1 160 ŁUKOMSKA Wiktoria 02-11-23 MKS Inowrocław (KP) 31.40 32.11 33.00 33.00 3 14
9 8 387 WIELOSZ Wiktoria 02-03-03 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x 24.13 30.18 30.18 2 19
10 11 838 GŁADKOWSKA Kornelia 02-11-19 MKL Szczecin (ZP) x x 29.91 29.91 2 20
11 5 694 WIJAS Wiktoria 03-02-06 KKL Kielce (SK) 29.12 29.23 x 29.23 21

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.066296815872192 s.