52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 15:12:16
Kdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
Minimum do finału: 36.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 15:12:16
Dysk K (1) - Gr. A Planowany START: 2020-09-19 09:00 ZAKOŃCZENIE: 09:27:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 499 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 43.74 43.74 Q 1
2 10 500 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 41.86 41.86 Q 2
3 4 510 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 40.64 40.64 Q 3
4 9 379 PRZYBYŚ Julia 04-08-29 WKS Wawel Kraków (MA) 37.45 37.45 Q 4
5 7 742 LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 35.46 x 35.46 q 7
6 1 563 DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 33.95 34.67 29.85 34.67 q SB 8
7 5 282 MAŚLANA Zuzanna 04-05-01 MLKL Płock (MZ) 34.43 30.31 32.71 34.43 q 10
8 3 833 WOLDT Sandra 04-07-01 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 31.26 33.79 x 33.79 q 12
9 8 597 PIETRASZ Karolina 03-05-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 31.81 x x 31.81 3 15
10 2 613 MORGAŁA Hanna 04-05-30 RMKS Rybnik (SL) 29.80 x x 29.80 2 19
11 11 378 OLAJOSSY Wiktoria 04-03-13 WKS Wawel Kraków (MA) 27.38 26.19 29.37 29.37 2 20
12 6 760 SZAFRAN Marcelina 04-05-25 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 22.33 28.69 28.69 21
OOM 2019 (Poznań)
1 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 44.50
2 POLAŃSKA Paulina 03 LKS Lubusz Słubice 42.16
3 CHYCIŃSKA Julia 02 UKS 55 Łódź 41.10
OOM 2018 (Chorzów)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 42.28
2 MUSZYŃSKA Weronika 01 AZS UMCS Lublin 40.19
3 CHYCIŃSKA Julia 02 UKS 55 Łódź 36.22
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.031932830810547 s.