OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
K800jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 1:57.18 WANG Yuan CHN Beijing (CHN) 1993-09-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum (GER) 1988-06-26
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:37:49
800 m K - elim 1 Planowany START: 2023-07-07 16:25 WYSTARTOWANO: 16:24:13
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 8 700 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań (WP) 2:12.98 Q 2
2 4 301 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa (MZ) 2:14.02 Q 4
3 3 589 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 2:17.86 qB PB 9
4 6 305 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 2:18.29 qB PB 10
5 7 583 MARTIN Gabriella 2006-07-22 GKS Piast Gliwice (SL) 2:20.63 2 18
6 5 466 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 2:21.47 2 19
7 2 851 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez (ZP) 2:22.93 21
8 9 802 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:24.70 23
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 STRZEŻYSZ Małgorzata 04 AZS-AWF Warszawa 2:11.23
2 CYBULSKA Wiktoria 04 KS AZS UWM Olsztyn 2:12.96
3 NAGIĘĆ Nikola 05 KS AZS AWF Kraków 2:13.39
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 BOCHENEK Jagoda 06 MKS-MOSM Bytom 2:11.78
2 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:11.91
3 KAROLCZUK Martyna 05 LUKS Boguszyce 2:12.18
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.019794 s. | Mem: 1.25 megabytes