52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 19:02:52
K5chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań Ostrawa 2007-07-12
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 19:02:52
5000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 18:10 WYSTARTOWANO: 18:13:07 DEKORACJA 18:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 20 175 ŻELAZNA Magdalena 04-04-16 AZS-AWF Gorzów (LB) 24:41.82 PB ~ 9 1
2 11 736 CZWOJDRAK Magdalena 03-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 24:47.57 PB 7 2
3 2 723 BŁAŻEJEWSKA Amelia 03-03-31 UKS 12 Kalisz (WP) 25:17.47 PB 6 3
4 18 609 TOMASIK Kinga 04-11-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 25:37.87 PB ^~ 5 4
5 14 831 KRZYŻANOWSKA Izabela 04-02-25 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 25:38.26 PB 5 5
6 16 734 BIESZ Julia 04-08-08 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 25:49.35 ^~ 5 6
7 13 426 MAŁASZEWICZ Julita 04-09-28 LKS Stal Mielec (PK) 26:00.10 4 7
8 5 525 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 04-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 26:16.85 4
9 12 823 WICZKOWSKA Julia 04-02-14 MKS Hermes Gryfino (ZP) 26:34.99 4 8
10 19 103 ZASADA Marta 04-09-21 LKS Vectra Włocławek (KP) 27:18.39 PB ~ 4 9
11 7 339 CYMBALIŃSKA Ewelina 04-11-06 WLKS Nowe Iganie (MZ) 27:35.01 PB 3 10
12 10 401 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 03-01-18 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 28:06.97 PB 3 11
13 3 158 TARNOWSKA Karolina 03-08-01 MKS Unia Hrubieszów (LU) 28:26.44 ^~ 3 12
14 15 276 ROSA Marlena 03-02-13 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 28:39.24 PB 3 13
15 23 753 WALCZAK Weronika 04-08-06 UKS Przełaj Żerków (WP) 28:57.92 PB 3 14
16 21 54 KRAWIEC Laura 03-09-09 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 29:32.37 PB 3 15
17 6 562 WEŻGOWIEC Magdalena 03-08-03 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 29:56.30 PB 2 16
18 1 18 KANIKOWSKA Weronika 03-03-31 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 30:02.99 PB 2 17
19 24 557 KURPIOS Oliwia 04-03-12 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 30:10.43 PB 2 18
20 8 805 SŁOBODA Aleksandra 03-05-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 30:53.52 2 19
21 4 725 SOBIŚ Anna 04-07-21 UKS 12 Kalisz (WP) 30:57.06 PB 20
22 22 600 GOŁĄBEK Alicja 03-11-12 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 31:33.63 21
9 102 ZAKRZEWSKA Natalia 04-07-24 LKS Vectra Włocławek (KP) DNS
17 273 FILIPIAK Wiktoria 03-10-29 MKS Bank BS Płońsk (MZ) DNS
OOM 2019 (Poznań)
1 OSIŃSKA Marcelina 02 MKS Hermes Gryfino 27:38.73
2 CZWOJDRAK Magdalena 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 27:40.00
3 HACZYK Marta 03 UKS Przełaj Żerków 27:43.29
OOM 2018 (Chorzów)
1 PIEKARZ Agata 01 MKS Hermes Gryfino 26:08.82
2 KOWALSKA Julia 01 LKS Vectra Włocławek 26:30.55
3 ZAJĄCZKOWSKA Olga 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 26:44.56
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.076308965682983 s.