24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 20:00:48
K5chjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań Ostrawa 2007-07-12
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-07-28 20:00:48
5000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-28 19:15 WYSTARTOWANO: 19:15:13
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 23 825
PIEKARZ Agata 01-06-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 26:08.82 9
2 21 138
KOWALSKA Julia 01-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 26:30.55 7
3 22 223
ZAJĄCZKOWSKA Olga 02-12-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 26:44.56 6
4 19 166
OLLER Patrycja 01-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 27:07.57 PB ^ 5
5 20 824
OSIŃSKA Marcelina 02-01-14 MKS Hermes Gryfino (ZP) 27:25.39 PB 5
6 17 804
WALERIAŃCZYK Kinga 02-08-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 27:26.92 PB 5
7 16 499
RUSEK Patrycja 02-01-21 LKS Stal Mielec (PK) 27:52.53 PB 4
8 18 562
SKOBEL Kinga 02-03-19 CMKL Człuchów (PM) 29:00.22 4
9 14 548
GEPPERT Aleksandra 01-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 29:05.59 ^ 4
10 10 570
CHANDUSZKO Karolina 01-09-14 KL Lechia Gdańsk (PM) 29:27.91 PB 4
11 13 164
ŁUKASZEWSKA Roksana 02-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 29:32.66 3
12 15 710
KLOTZEL Anna 01-05-04 LKS OSiR Pleszew (WP) 29:46.28 ^ 3
13 12 617
GRABARA Maja 01-12-04 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 29:50.31 ^ 3
14 8 497
KORB Kornelia 02-12-17 LKS Stal Mielec (PK) 30:40.16 PB 3
15 11 563
WESTFAL Natalia 01-01-25 CMKL Człuchów (PM) 30:49.23 3
16 5 162
GRABOWSKA Filadelfia 02-12-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 30:58.32 3
17 9 495
SZETELA Zuzanna 01-07-15 LKS Resovia Rzeszów (PK) 31:06.48 2
18 4 761
KOTLIŃSKA Zuzanna 02-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 31:06.57 PB 2
19 7 171
ŻAKOWSKA Katarzyna 02-09-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 31:35.67 2
20 6 620
RATAJ Gabriela 02-01-02 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 31:55.41 PB ^^ 2
21 2 212
SACHUK Mariya 02-09-20 MKS Unia Hrubieszów (LU) 33:37.47 PB
22 1 213
TRACZUK Agnieszka 01-07-09 MKS Unia Hrubieszów (LU) 35:13.31 PB
3 58
GDOWSKA Gabriela 02-05-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) DQ 230.7(a)

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.058145999908447 s.