52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 16:17:40
K4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:20  Tyczka K  [F]
12:00  Dysk K (1)  [F]
12:25  Trójskok K  [F]
12:35  200 m K  [F B]
12:45  200 m K  [F A]
12:55  200 m M  [F B]
13:05  200 m M  [F A]
13:15  800 m K  [F B]
13:20  Tyczka M  [FINAŁ]
13:25  800 m K  [F A]
13:45  100 m pł K (76.2)  [el]
14:05  Dysk M (1.5)  [F]
14:15  110 m pł M (91.4)  [el]
14:20  Wzwyż K  [F]
14:35  Trójskok M  [F]
14:40  800 m M  [F B]
14:50  800 m M  [F A]
15:10  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:33  110 m pł M (91.4)  [F B]
15:40  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:00  4x400 m K  [s]
16:10  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:48.81 - START Lublin Poznań 1986-09-07
RP (U18) 3:44.18 POLSKA Borna 2010-08-14
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 16:17:40
4x400 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-20 16:00 WYSTARTOWANO: 16:04:53 DEKORACJA 16:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 387 KLAMA Julia
KROK Agnieszka
MAZUR Zuzanna
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:52.47 0.328 SB 9 1
2 4 775 LIS Aleksandra
CYBULSKA Wiktoria
BIELAKOW Katarzyna
SADURSKA Lena
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:53.59 0.239 SB 7 2
3 3 699 CZAJKA Olga
GOŚCINIAK Marcelina
KRAWCZYK Wiktoria
PLUTA Daria
MKL Jarocin (WP) 3:53.66 0.152 SB 6 3
4 8 780 STEMPKOWSKA Kamila
KORNACKA Kinga
KOWALSKA Aleksandra
KORNACKA Karolina
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 4:00.52 0.167 SB 5 4
5 1 201 KICIŃSKA Marta
LEWANDOWSKA Wiktoria
WOJNOWICZ Weronika
RĘBACZ Paulina
KS Żeglina Sieradz (LD) 4:01.79 0.131 SB 5 5
6 7 352 GRUDZIEŃ Zuzanna
SEREK Katarzyna
HAJDUK Zuzanna
SKIMINA Emilia
KS AZS AWF Kraków (MA) 4:02.58 0.276 SB 5 6
7 6 63 URYSZ Nadia
NOWAK Nadia
RUGOWSKA Anna
KUBIS Paulina
WLKS Wrocław (DS) 4:03.05 0.207 4 7
8 2 636 CIESIELSKA Kinga
SKRZYNIARZ Oliwia
MASTERNAK Oliwia
SKOWRONEK Anna
KKL Kielce (SK) 4:03.39 0.159 4 8
OOM 2019 (Poznań)
1 LUKS Orkan Września 3:54.23
2 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 3:55.59
3 KKS Victoria Stalowa Wola 3:56.19
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.093162059783936 s.