25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 18:07:14
K4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 46.42 - MKS Bytom Białystok 1983-06-24
RP (U18) 45.49 POLSKA Bydgoszcz 1999-07-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 18:07:14
4x400 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-12 13:30 WYSTARTOWANO: 13:33:54
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 724 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
GUZOWSKA Martyna
LUKS Orkan Września (WP) 3:54.23 0.167 SB 9 1
2 6 219 SURA Kornelia
RZESZEWSKA Olga
ŚWIRBUTOWICZ Julia
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 3:55.59 0.162 SB 7 2
3 5 476 SZYMAŃSKA Dominika
JĘDRUSZKO Nikola
WALIŁKO Kamila
ZWOLIŃSKA Judyta
KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 3:56.19 0.312 SB 6 3
4 1 107 ORSZAGH Natalia
FORC Wiktoria
ZIÓŁKOWSKA Paulina
KOGUT Zuzanna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:58.40 0.112 SB 5 4
5 8 174 WESOŁOWSKA Natalia
PIZOŃ Wiktoria
MIERZEJEWSKA Martyna
WOJNOWSKA Natalia
MUKL Brodnica (KP) 3:59.33 0.263 SB 5 5
6 7 370 SZWARCZEWSKA Zofia
BĄK Zuzanna
KANDER Paulina
NIEMOŃSKA Weronika
OKS Start Otwock (MZ) 4:01.07 0.552 SB 5 6
7 3 792 DOMURAT Wiktoria
KUBICKA Julia
PĘTLICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:01.29 0.237 SB 4 7
8 2 599 MUSZYŃSKA Nina
JEZIAK Wiktoria
STUPAŁA Aleksandra
KOWALSKA Natalia
CKS Budowlani Częstochowa (SL) 4:13.36 0.511 4 8

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.11154007911682 s.