24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-29 13:33:48
K4x400
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:15  110 m pł M (PK)  [s]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Tyczka K  [F]
11:00  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok K  [F]
11:00  Dysk K (1)  [F]
11:00  Tyczka M  [F]
11:20  100 m pł K (76.2)  [el]
11:40  200 m K  [F]
11:55  200 m M  [F]
12:10  Trójskok M  [F]
12:10  800 m K  [F]
12:10  Dysk M (1.5)  [F]
12:20  800 m M  [F]
12:45  110 m pł M (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K (76.2)  [F]
13:20  4x400 m K  [s]
13:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:48.81 - START Lublin Poznań 1986-09-07
RP (U18) 3:44.18 POLSKA Borna 2010-08-14
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-29 13:33:48
4x400 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-29 13:20 WYSTARTOWANO: 13:25:27
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 180 STĄSIK Anna
PAŚNIK Monika
IWANEK Iga
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin (LU) 3:51.88 0.292 SB 9 1
2 9 487 DUL Wiktoria
ZWOLIŃSKA Judyta
WALIŁKO Kamila
KRZYŻEWSKA Wanessa
KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 3:54.14 0.193 SB 7 2
3 4 84 PARTYKA Alicja
SZEWCZYK Julia
LICHOWSKA Zuzanna
GACKA Kinga
BKS Bydgoszcz (KP) 3:54.40 SB 6 3
4 6 141 GORNOWICZ Daria
KAZIMIERSKA Klaudia
WASIELEWSKA Kinga
STRZELEWICZ Zuzanna
LKS Vectra Włocławek (KP) 3:54.53 0.236 SB 5 4
5 8 598 JACHOREK Aleksandra
OWSIANIK Klaudia
ZAPORA Blanka
STÓJ Alicja
SKLA Sopot (PM) 3:57.20 0.215 SB 5 5
6 7 94 JASIONOWICZ Dominika
KORALEWSKA Julia
KOGUT Zuzanna
FORC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:58.77 0.287 5 6
7 3 218 RZESZEWSKA Olga
SURA Kornelia
MARKOWSKA Wiktoria
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4:03.74 0.142 SB 4 7
8 2 903 CHABUZ Wiktoria
ŚLĘCZEK Kinga
KRASOWSKA Kamila
PORĘBSKA Karolina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 4:10.11 0.211 4 8

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.11372089385986 s.