52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 17:35:44
K4x100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 46.42 - MKS Bytom Białystok 1983-06-24
RP (U18) 45.49 POLSKA Bydgoszcz 1999-07-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 17:35:44
4x100 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 18:50 WYSTARTOWANO: 18:50:00 DEKORACJA 19:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 2 148 ŻYWCZYK Natalia
OKO Wiktoria
GOZDERA Zuzanna
SIELSKA Alicja
KS Wisła Puławy (LU) 47.80 0.190 SB 9 1
2 1 173 BARTCZAK Anna
WOŁCZAK Aleksandra
JARCZAK Sandra
LESIEWICZ Kornelia
AZS-AWF Gorzów (LB) 48.06 0.232 SB 7 2
3 5 32 GÓRECZNA Julia
KRAUZE Martyna
TYLAK Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław (DS) 48.16 0.171 6 3
4 6 701 STAŚKOWIAK Anna
TROCHOLEPSZA Martyna
JANKOWSKA Gracjana
DZIAMSKA Julia
MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 48.52 0.197 SB 5 4
5 3 27 ŻABSKA Emilia
ŁOKIETKO Natalia
LÜDTKE Martyna
KUNCEWICZ Tamara
MKS MOS Wrocław II (DS) 49.01 0.189 SB 6 5
6 7 71 MICHALSKA Malwina
DEJA Liwia
KRAWIEC Wiktoria
DROBCZYŃSKA Kinga
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 49.06 0.136 SB 5 6
7 4 294 NEUMANN Sophia
GRUNAS Maja
WIŚNIEWSKA Oliwia
LANDOWSKA Zofia
OKS Skra Warszawa (MZ) 50.80 0.170 5 7
8 8 740 DUBERT Martyna
SZYMKOWIAK Zofia
PAŁUKA Agnieszka
KADŁUBOWICZ Weronika
UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 50.81 0.239 =SB 4 8
OOM 2019 (Poznań)
1 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 47.07
2 MLKS Sokół Lubin 47.77
3 LUKS Orkan Września 48.64
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.12874913215637 s.