52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 12:41:58
K400pk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 53.34 NOWACZYK Genowefa ORKAN Poznań Rzym 1974-09-02
RP (U18) 52.86* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Bydgoszcz 2020-08-19
RP (U18) 52.73* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 12:41:58
400 m K (PK) - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-18 12:30 WYSTARTOWANO: 12:30:48
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 695 KRAWCZYK Wiktoria 04-09-18 MKL Jarocin (WP) 63.03 0.312 1
2 6 385 GAŁKA Ada 03-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 63.17 0.273 2
3 4 392 MAZUR Zuzanna 04-02-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 80.86 0.222 3
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.073400974273682 s.