OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
K400płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 54.15 McLAUGHLIN Sydney USA Eugene (USA) 2016-07-10
RP (U18) 59.10 MAŁACHOWSKA Zofia PODLASIE Białystok Zielona Góra 1999-06-28
RP (U18) 58.99* ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów Ptuj (SLO) 2023-06-11
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 16:53:50
400 m pł K - elim 1 Planowany START: 2023-07-07 11:35 WYSTARTOWANO: 11:37:39
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 8 605 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice (SL) 62.59 0.274 Q SB 2
2 4 512 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk (PM) 62.62 0.294 Q PB 3
3 5 114 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek (KP) 63.54 0.243 q 7
4 2 104 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica (KP) 65.58 0.248 qB PB 13
5 9 586 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice (SL) 66.22 0.247 qB 14
6 3 206 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień (LB) 66.74 0.247 qB PB 15
7 6 59 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 66.89 0.329 YC TR 16.5.2 2 17
8 7 352 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek (MZ) 69.04 0.190 23
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KOŁODZIEJCZUK Maria 04 UKS Czempion Bełchatów 62.36
2 SUCHENEK Aleksandra 05 OKS Skra Warszawa 62.52
3 CHODKOWSKA Julia 05 MKS Bank BS Płońsk 63.22
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SUCHENEK Aleksandra 05 OKS Skra Warszawa 60.42
2 SZCZEPANIK Julia 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 61.70
3 GLATKI Ewa 05 LUKS Podium Kup 61.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0418949 s. | Mem: 1.25 megabytes