52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 13:49:00
K400płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 59.10 MAŁACHOWSKA Zofia PODLASIE Białystok Zielona Góra 1999-06-28
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 15:44:54
400 m pł K - elim 1 Planowany START: 2020-09-18 10:59 WYSTARTOWANO: 11:00:16
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 352 SKIMINA Emilia 04-02-19 KS AZS AWF Kraków (MA) 63.13 0.348 Q PB 3
2 3 362 WÓJCIK Gabriela 03-03-01 MKS Tempo Kęty (MA) 63.26 0.175 Q 5
3 4 636 SKOWRONEK Anna 04-02-12 KKL Kielce (SK) 63.53 0.176 q PB 6
4 8 97 RYBKA Paulina 03-11-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 66.02 0.375 qB 13
5 1 83 OSTROWSKA Anna 04-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 66.09 0.300 qB PB 14
6 5 413 SZCZEPANIK Agnieszka 03-08-04 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 67.74 0.271 2 17
7 7 464 ZACZKIEWICZ Oliwia 03-12-04 KS Podlasie Białystok (PD) 67.98 0.553 2 19
8 2 559 MUSZYŃSKA Nina 03-03-10 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 68.33 0.138 21
OOM 2019 (Poznań)
1 KACZMAREK Alicja 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 60.84
2 OKO Wiktoria 03 KS Wisła Puławy 61.22
3 STĄSIK Anna 02 AZS UMCS Lublin 62.04
OOM 2018 (Chorzów)
1 KACZMAREK Alicja 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 60.48
2 STĄSIK Anna 02 AZS UMCS Lublin 61.47
3 ZIĘTKO Aleksandra 01 MKS Agros Chełm 62.38
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.074537992477417 s.