52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 17:14:59
K400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 53.34 NOWACZYK Genowefa ORKAN Poznań Rzym 1974-09-02
RP (U18) 52.86* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Bydgoszcz 2020-08-19
RP (U18) 52.73* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 17:14:58
400 m K - elim 1 Planowany START: 2020-09-18 11:50 WYSTARTOWANO: 11:51:10
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 3 683 GUZOWSKA Martyna 03-01-13 LUKS Orkan Września (WP) 56.15 0.338 Q PB 1
2 8 692 CZAJKA Olga 04-11-22 MKL Jarocin (WP) 57.54 0.380 Q PB 4
3 5 748 SZYMKOWIAK Zofia 03-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 57.60 0.244 q PB 6
4 6 801 REJCHERT Anna 04-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 58.08 0.167 qB PB 10
5 2 157 ŚMIETANKA Olga 03-03-15 MKS Unia Hrubieszów (LU) 58.70 0.164 qB PB 14
6 1 793 PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda (WN) 59.17 0.294 qB 16
7 7 767 BIELAKOW Katarzyna 04-05-22 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 59.55 0.412 PB 2 20
8 4 797 WRÓBEL Patrycja 04-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 61.50 0.321 23
OOM 2019 (Poznań)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 55.26
2 FORC Wiktoria 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 55.81
3 PIETROŃ Monika 02 niestowarzyszona 56.57
OOM 2018 (Chorzów)
1 GACKA Kinga 01 BKS Bydgoszcz 55.20
2 FORC Wiktoria 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 56.00
3 GADOMSKA Julia 01 MKS Pogoń Siedlce 56.05
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.033092021942139 s.