52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 18:09:03
K3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 9:24.92 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Białogard 2012-09-29
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 18:09:03
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 17:44 WYSTARTOWANO: 17:50:11 DEKORACJA 18:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 22 803 HRYCYK Anna 03-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 9:59.93 9 1
2 19 603 RĘBISZ Patrycja 04-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 10:05.46 PB 7 2
3 23 455 KARPIUK Małgorzata 03-01-04 KS Podlasie Białystok (PD) 10:13.47 6 3
4 20 363 DZIERWA Martyna 04-03-25 MLUKS Tarnów (MA) 10:22.22 PB 5 4
5 17 616 LUBIŃSKA Oliwia 04-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 10:22.86 PB 5 5
6 16 183 MŁYNARCZYK Liliana 03-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:28.15 SB 5 6
7 15 688 BIELECKA Karolina 03-10-28 MKL Jarocin (WP) 10:34.73 PB 4 7
8 18 564 HAŁKA Oliwia 04-04-20 GKS Piast Gliwice (SL) 10:42.52 PB 4 8
9 6 177 KIEDROWICZ Natalia 04-02-20 LKS Lubusz Słubice (LB) 10:49.44 PB 4 9
10 14 182 CHOROSTKOWSKA Zofia 04-09-16 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:51.54 4 10
11 13 203 KAROLCZUK Aleksandra 04-09-28 LUKS Boguszyce (LD) 10:51.70 PB 3 11
12 4 610 KOZIK Karolina 03-04-10 MOSM Tychy (SL) 10:53.90 PB 3 12
13 7 439 CHMURA Anastazja 03-10-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 10:59.54 PB 3 13
14 21 222 SĘCZEK Martyna 04-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 10:59.72 3 14
15 8 159 CHMIEL Aleksandra 04-12-12 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 11:00.23 PB 3 15
16 3 156 BĘSIUK Sandra 04-07-22 MKS Unia Hrubieszów (LU) 11:03.48 PB 3 16
17 10 162 WIATRZYK Ewa 03-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11:15.81 2 17
18 1 402 DOROŻYŃSKA Joanna 04-04-14 LUKS Namysłów (OP) 11:18.11 PB 2 18
19 2 822 ULASZEWSKA Alicja 03-08-11 MKS Hermes Gryfino (ZP) 11:19.75 2 19
20 9 395 TOMASZEWSKA Paulina 03-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11:42.30 2 20
21 11 407 DUDEK Agnieszka 04-04-15 MUKS Gim 2 Nysa (OP) 11:47.51 21
12 318 CATI Lidia 04-03-16 UKS 48 Warszawa (MZ) DNF
24 544 GLAZIK Anna 04-04-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNF
5 779 ZIÓŁEK Weronika 03-04-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
OOM 2019 (Poznań)
1 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:38.83
2 WALISIEWICZ Magdalena 02 GKS Olimpia Grudziądz 10:09.40
3 MŁYNARCZYK Liliana 03 MKST Astra Nowa Sól 10:09.51
OOM 2018 (Chorzów)
1 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:55.15
2 DUDEK Zofia 01 MKS Polonia Warszawa 9:59.96
3 LUBOWSKA Agnieszka 02 KS Sprint Bielsko-Biała 10:09.03
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.079826831817627 s.