52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 18:09:03
K3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 9:24.92 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Białogard 2012-09-29
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 18:09:03
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 17:44 WYSTARTOWANO: 17:50:11 DEKORACJA 18:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 22 803 HRYCYK Anna 03-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 9:59.93 9 1
2 19 603 RĘBISZ Patrycja 04-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 10:05.46 PB 7 2
3 23 455 KARPIUK Małgorzata 03-01-04 KS Podlasie Białystok (PD) 10:13.47 6 3
4 20 363 DZIERWA Martyna 04-03-25 MLUKS Tarnów (MA) 10:22.22 PB 5 4
5 17 616 LUBIŃSKA Oliwia 04-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 10:22.86 PB 5 5
6 16 183 MŁYNARCZYK Liliana 03-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:28.15 SB 5 6
7 15 688 BIELECKA Karolina 03-10-28 MKL Jarocin (WP) 10:34.73 PB 4 7
8 18 564 HAŁKA Oliwia 04-04-20 GKS Piast Gliwice (SL) 10:42.52 PB 4 8
9 6 177 KIEDROWICZ Natalia 04-02-20 LKS Lubusz Słubice (LB) 10:49.44 PB 4 9
10 14 182 CHOROSTKOWSKA Zofia 04-09-16 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:51.54 4 10
11 13 203 KAROLCZUK Aleksandra 04-09-28 LUKS Boguszyce (LD) 10:51.70 PB 3 11
12 4 610 KOZIK Karolina 03-04-10 MOSM Tychy (SL) 10:53.90 PB 3 12
13 7 439 CHMURA Anastazja 03-10-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 10:59.54 PB 3 13
14 21 222 SĘCZEK Martyna 04-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 10:59.72 3 14
15 8 159 CHMIEL Aleksandra 04-12-12 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 11:00.23 PB 3 15
16 3 156 BĘSIUK Sandra 04-07-22 MKS Unia Hrubieszów (LU) 11:03.48 PB 3 16
17 10 162 WIATRZYK Ewa 03-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11:15.81 2 17
18 1 402 DOROŻYŃSKA Joanna 04-04-14 LUKS Namysłów (OP) 11:18.11 PB 2 18
19 2 822 ULASZEWSKA Alicja 03-08-11 MKS Hermes Gryfino (ZP) 11:19.75 2 19
20 9 395 TOMASZEWSKA Paulina 03-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11:42.30 2 20
21 11 407 DUDEK Agnieszka 04-04-15 MUKS Gim 2 Nysa (OP) 11:47.51 21
12 318 CATI Lidia 04-03-16 UKS 48 Warszawa (MZ) DNF
24 544 GLAZIK Anna 04-04-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNF
5 779 ZIÓŁEK Weronika 03-04-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
OOM 2019 (Poznań)
1 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:38.83
2 WALISIEWICZ Magdalena 02 GKS Olimpia Grudziądz 10:09.40
3 MŁYNARCZYK Liliana 03 MKST Astra Nowa Sól 10:09.51
OOM 2018 (Chorzów)
1 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:55.15
2 DUDEK Zofia 01 MKS Polonia Warszawa 9:59.96
3 LUBOWSKA Agnieszka 02 KS Sprint Bielsko-Biała 10:09.03
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032332897186279 s.