25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 18:59:36
K3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 9:24.92 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Białogard 2012-09-29
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:59:36
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-11 18:45 WYSTARTOWANO: 18:43:10
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 24 561 BREZA Olimpia 02-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 9:38.83 9 1
2 20 131 WALISIEWICZ Magdalena 02-04-14 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 10:09.40 PB 7 2
3 22 239 MŁYNARCZYK Liliana 03-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:09.51 PB 6 3
4 21 703 WAWRZYNIAK Oliwia 02-07-15 KS Energetyk Poznań (WP) 10:09.99 SB 5 4
5 23 494 KARPIUK Małgorzata 03-01-04 KS Parkiet Hajnówka (PD) 10:16.07 5 5
6 18 614 LUBOWSKA Agnieszka 02-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 10:22.80 SB 5 6
7 19 237 ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 LLKS Osowa Sień (LB) 10:23.79 PB 4 7
8 15 707 WYROŚLAK Martyna 02-09-05 KS Gwardia Piła (WP) 10:25.84 PB 4 8
9 16 704 WOJTKOWIAK Wiktoria 03-06-12 KS Energetyk Poznań (WP) 10:29.23 PB 4 9
10 14 449 BARCIK Nina 02-12-25 MUKS Gim 2 Nysa (OP) 10:30.71 PB 4 10
11 13 706 KURASZ Justyna 03-05-15 KS Gwardia Piła (WP) 10:54.77 3 11
12 9 490 WĘGRZYN Monika 02-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 11:05.47 3 12
13 10 330 SZANIAWSKA Agata 03-02-27 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11:08.79 3 13
14 12 616 CHROMIK Julia 02-12-24 LKS Pogórze Skoczów (SL) 11:13.62 3 14
15 8 657 KOZIK Karolina 03-04-10 MOSM Tychy (SL) 11:19.35 3 15
16 5 213 RACHAŃSKA Wiktoria 02-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11:27.36 3 16
17 7 491 ROŚ Martyna 03-04-28 ULKS Technik Trzcinica (PK) 11:29.55 2 17
18 11 850 ULASZEWSKA Alicja 03-08-11 MKS Hermes Gryfino (ZP) 11:34.94 2 18
19 17 740 MAZUR Wiktoria 03-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 11:35.40 2 19
20 1 566 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 02-08-10 LKS Zorza Gdynia (PM) 11:38.42 2 20
21 6 419 KOWALCZYK Elżbieta 02-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 11:44.16 21
22 4 658 NIEMCZYK Wiktoria 02-02-05 MOSM Tychy (SL) 11:50.84 22
23 3 238 CHRÓŚCIEL Kornelia 02-11-05 MKST Astra Nowa Sól (LB) 12:00.48 23
24 2 236 CIEMIERZEWSKA Maria 03-10-30 LLKS Osowa Sień (LB) 12:24.22 24

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.03351902961731 s.